Сонячні батареї для будинку, квартири та офісу

Сонячні панелі являють собою скріплені на каркасі фотоелементи, які закриваються спеціальним склом.  Вони випускаються з різною потужністю, яка залежить від кількості використовуваних фотоелементів. Як правило, одна сонячна панель має потужність до 150Вт / год. Такі панелі мають розміри 1580Х805Х34 мм, а вага - близько 16кг. Однак, варто пам'ятати, що сонячна панель з максимальною потужністю не видає 150Вт / год. Все буде залежати в значній мірі від кута нахилу до спрямованого сонячного потоку, температури самого модуля (при більшому нагріванні - зменшується ККД), рівня освітленості. 

В этом сезоне каждому рекомендуем Купить дедик по хорошим ценам в разных странах мира, а также заказать Proxy IpV4 по 50 рублей.

При наявності незначної хмарності на 55-65% знижується потужність панелі, при щільній хмарності - на 75-85%. Найбільш ефективно працює сонячна панель при температурі 15-25 ° С, при спеці її втрати становлять майже 25%.

Сонячні панелі бувають:

• - монокристалічні фотоелектричні,
• - полікристалічні фотоелектричні,
• - плівкові фотоелектричні.

Вони чудово підходять для живлення пристроїв, що мають невелику потужність, наприклад, для фотожалюзі - це дозволяє мати незалежне живлення від зовнішньої електромережі. Залежно від місцевості можна сподіватися на 50-75% від наявної номінальної потужності пристрою і пори року. Як правило, цей пристрій може працювати безперервно від 1,5 до 2,5 годин в день (ця енергія зберігається в акумуляторах). Найбільш ефективним буде використання даного типу панелей з джерелами енергії інших типів, таких як вітрогенератори, дизельні генератори і ін.

Сонячні батареї працюють за принципом вироблення електрики через ЕДФ реакції. Полягає вона в переміщенні між стінками фотоелемента електронів атомів за рахунок сонячної енергії. Заряд, який виробляється, трансформуючись, накопичується в акумуляторі, даючи при цьому можливість в потрібний момент його використовувати. При збільшенні енергії сонця інтенсивніше виробляється електрика. Відбувається це завдяки більш швидкому руху електронів. Тому навіть в похмуру погоду батарея може виробляти енергію, але при цьому її продуктивність значно знижується. Батарея довговічна завдяки реакції, яка відбувається в фотопанелі плоского типу. Вона полягає в безперервному обміні між атомами електронів. Сонячні батареї працюють за законами фізики,
Сонячні батареї можна купити для заміського будинку, квартири і офісу. Основні їх переваги - можливість безкоштовного електрики і автономна незалежність від стаціонарних ліній електропередач.

Copyright © . All Rights Reserved