Форекс: найкращі стратегії. Приєднуючись до тренду

Багато інвесторів хотіли б заробити великі гроші і бути впевнені, що дана валютна інвестиція не принесе збитків. Однак існують стратегії Форекс, які дозволяють отримувати високий прибуток з невеликим ризиком, більш детальну пнформацію Ви дізнаєтеся тут . Фактично, більшість інвестицій пов'язані з можливістю втрати частини або навіть усього вашого капіталу. Однак, використовуючи обрані стратегії форекс, ризик можна мінімізувати. Які з них найкращі і які?

Кращі стратегії Форекс

Який прибуток досягає трейдер, багато в чому залежить від стратегії, яку він використовує. Тому кожен учасник ринку повинен усвідомлювати важливість вибору правильної системи. Стратегії форекс не універсальні. Це означає, що дана ігрова тактика може бути кращою для одного інвестора і зовсім не відповідати очікуванням іншого. Є багато факторів, які впливають на те, чи підійде стратегія для даного трейдера. Серед них варто виділити схильність до ризику, стійкість до стресу, кількість вільного часу і здатність аналізувати і правильно інтерпретувати ринок. Можна сказати, що кращі стратегії форекс - це ті, які дозволяють отримувати високий прибуток з мінімальним ризиком і невеликими зобов'язаннями за капіталом. Їх взагалі немає? Як правило, чим більше можливий заробіток, тим більша ймовірність того, що щось вийде з ладу.

Популярні стратегії Форекс

Стратегії Форекс різні. Деякі з них засновані на високий ризик і шанс на дійсно високий заробіток, а інші - на більш низькому ризику і низькому доході. Вибираючи ігрову систему, трейдер повинен враховувати, що для нього є найбільш важливим фактором. Якщо він не готовий ризикувати втратою капіталу, йому не слід грати агресивно. Нижче ми описуємо обрані інвестиційні стратегії форекс, популярні серед трейдерів з різними уподобаннями і схильностями.

Приєднуючись до тренду

Одна з найпопулярніших стратегій не тільки на форексі, а й на інших ринках - це слідування трендам. Найбільша виверт в цьому випадку - розпізнати сигнал до його формування. Формування тренда часто відбувається, коли котирування залишаються в консолідації протягом деякого періоду, а потім пробивають верхню чи нижню смугу. Така поведінка називається проривом. Перетин верхньої смуги може вказувати на висхідний тренд і спадний тренд. Стратегія слідування за трендом ефективна, але має деякі недоліки. Перш за все, слід зазначити, що не кожен прорив перетворюється в тренд. Крім того, крім визначення тренда, трейдер також повинен визначити його довжину, щоб знати, коли відкривати відповідну позицію. Тут варто згадати, що, як правило, прорив на більшому таймфрейме означає формування довгострокового тренда.

Перетин ковзаючих середніх

Ще одна часто використовувана стратегія - це пошук моменту перетину ковзних середніх (SMA). Вони показують історичну ціну за задану кількість періодів. Суть стратегії полягає в нанесенні на графік двох ковзних середніх - короткостроковій і довгостроковій. Перша близька до поточної ціни, а друга більш плоска. Коли короткострокова середня перетинає довгострокову середню, тренд змінюється. Як визначити його напрямок? Передбачається, що коли короткострокова середня вище довгострокової, ціна даного інструменту має висхідний тренд. Точно так же, коли короткострокова SMA залишається нижче довгостроковій, ціна знаходиться в низхідному тренді.

Скальпинг

Існують різні стратегії торгівлі на Форекс. Одним з найбільш часто використовуваних трейдерами є скальпинг. Він полягає в частих угодах з невеликим прибутком. Регулярно заробляючи невеликі суми, ви можете заробляти дійсно великі гроші. Скальпинг вимагає багато часу і стійкості до стресових ситуацій. Тому він не підходить для новачків. Інвестори, що використовують скальпінг, можуть отримувати прибуток навіть кілька разів в день. Багато з них кожну хвилину здійснюють нові угоди, що дає вам шанс багато заробити, але при цьому ризикує втратити. У разі скальпинга надзвичайно важливо, щоб у трейдера був рахунок, на якому ордера виконуються негайно. З цієї причини інвестору, зацікавленому в цій стратегії, слід подумати про відкриття облікового запису у брокера, що працює за моделлю No Dealing Desk.

Copyright © . All Rights Reserved