кранові ваги в жорстких умовах

Який тип кранових ваг обрати 

Кранові ваги використовуються на різних промислових підприємствах, а саме – хімічних, металургійних, машинобудівних та інших.

В залежності від специфіки технологічного процесу, який проходить на підприємстві, необхідно підбирати відповідний тип кранових ваг, що дозволить не тільки оптимізувати технологічний процес, але і продовжити термін служби ваг. Наприклад, великою проблемою для підприємств хімічної промисловості є корозія корпусу ваг через дію парів різних активних хімічних речовин під час виробничого процесу. Для вирішення цієї проблеми в компанії Ваговимірювальні системи було введено в асортимент унікальні ваги кранові з нержавіючим корпусом виробництва Dini Argeo (Італія), які мають високу якість, міцний корпус витривалий до хімічної корозії.

Для підприємств металургійної промисловості важливим завданням є зважування ковшу роскаленного металу під час певних етапів технологічного процесу. Оскільки температура плавлення металу може досягати 600 градусів - звичайні типи кранових ваг будуть виходити з ладу вже напротязі двох хвилин після наближення до такої температури. Для вирішення такого завдання, ми, як завод виробник вагового обладнання, виготовляємо нестандартні кранові ваги з термоекраном для роботи з підвищенною температурою, що дозволить використовувати кранові ваги для зважування будь-яких вантажів.

В сучасних реаліях економіки, доволі частіше виникає потреба у сертифікованих вагах, які мають підвищену точність зважування при зважуванні різних за вагою вантажів. Наприклад, в рамках економії 1 склад є можливість  купити тільки 1 тип ваг, але завдання про зважування вантажів є на 2-5 тон і 20 тон. Якщо брати до уваги правильну експлуатацію ваг, зважуванням з найменшою похибкою при таких завданнях у клієнта повинні бути 2 типи ваг – на 5 т та на 20 т. Але фінансово це дуже дорого, оскільки тягне за собою не тільки купівлю двох одиниць ваг, а і періодичну повірку, обслуговування двох одиниць ваг. ТОВ «Компанія «Ваговимірювальні системи» для вирішення цього завдання розробила, виготовила та сертифікувала ваги кранові трьохдіапазонні, які працюють з наступними характеристиками – при зважуванні вантажу від 0 до 5 т – дискретність 2 кг, при зважуванні вантажу від 5 до 10 т – дискретність 5 кг, від 10 до 20 т дискретність 10 кг. Таким чином купуючи 1 одиницю ваг клієнт закриває потребу в декількох різних моделях ваг.

Copyright © . All Rights Reserved