Як перевірити забудовника перед покупкою квартири?

Один із перших кроків перед покупкою квартири – пошук надійного забудовника. У безлічі пропозицій, а іноді й гучних рекламних акціях легко не тільки загубитися, а й ухвалити неправильне рішення. Квартира від забудовника повинна гарантувати вам стовідсоткову впевненість у вдалій покупці. Ознайомитись зі списком перевірених забудовників Львова можна на порталі https://vdoma.online/developers зараз.

Як переконатись, що ви вибрали надійного забудовника?

Якщо ви не хочете приєднуватися до сотень озлоблених голосів людей, які описують свої історії про поганих забудовників на інтернет-форумах, дізнайтеся, які методи можуть завадити вам. Купівля квартири від забудовника потребує попередньої підготовки.

Крок 1 – перевірка надійності

Насамперед, перевірте, як справи у забудовника. Що це означає? Переконайтеся, що компанія не має фінансових проблем і вона працює легально. Тут буде корисним витяг з Національного реєстру боргу або витяг з комерційного реєстру; Ви можете перевірити, чи забудовник не має заборгованості по внесках, застосовних до всіх підприємців. Перед покупкою квартири компанія має надати нотаріальний акт про право власності на ділянку, а також одержаний дозвіл на будівництво. Це важливі документи, що засвідчують надійність інвестора та одночасно захищають від неприємних сюрпризів.

Ви також повинні пам'ятати, що кожна угода про забудову перед підписанням має бути перевірена юристом.

Також корисно просто перевірити проспект забудовника.

Крок 2 - збір фактів, думок та вивчення історії

Надійний забудовник повинен надати вам всю необхідну інформацію, але ви також можете перевірити її самостійно. Зайдіть на ділянку, на якій буде побудовано нерухомість, та перевірте будь-яку інформацію, надану компанією. Уточніть у мерії, що ніхто, крім забудовника, не претендує на будь-які права на нього. Важливим етапом є інтерв'ювання людей, які раніше були клієнтами обраного вами забудовника. Для вас є сенс зв'язатися з нинішніми мешканцями та запитати їх про найважливіші питання, пов'язані з тим, як працює бізнес. Ви також можете перевірити відгуки забудовників в Інтернеті. Дізнатися, наскільки угода про забудовника відповідала завершальній стадії реалізації?

Як вибрати надійного забудовника при виборі квартири

Чи може забудовник зв'язатися з банком?

Не менш важливе питання, яке має запропонувати хороша девелоперська компанія під час продажу квартири, - це правильний підхід до фінансових питань.

Рішення про купівлю квартири у забудовника має ухвалюватися на підставі великої кількості отриманої інформації і, звичайно, не може бути поспішним або викликаним лише необґрунтованим враженням, що ви знайшли найкращу пропозицію. Сам собою акт розвитку не захистить вас повністю від ризиків, пов'язаних з неправильним вибором інвестора. Якщо ви перевірите компетенцію компанії, контракт на забудовника, швидше за все, вам теж знадобиться. Це важливий крок у ваше майбутнє.

Copyright © . All Rights Reserved