Силові автоматичні вимикачі (автомати)
Вимикач - це пристрій, який використовується для вимкнення або відновлення живлення електричної системи. Він завжди розташований перед системою електропроводки. Це, як кажуть, головний вимикач для всієї електричної системи об'єкта. Розгляньмо, як працюють автоматичні вимикачі.
Автоматичні вимикачі
Автоматичний вимикач, який можна придбати на сайті https://amperok.com.ua/nyzkovoltna-produkc%D1%96ja/avtomatychni-vymykachi/ – це пристрій, що контролює подачу електроенергії до будь-якого обладнання. Автоматичні вимикачі завжди встановлюються поверх електроустановок. Він дозволяє вимкнути всю установку та знову підключити її до електромережі. Це дуже важливий пристрій, що забезпечує безпеку установки, особливо у разі навантаження (наприклад, короткого замикання, ураження електричним струмом). Захищає електроустаткування та людей.
Хоча існує безліч різних типів вимикачів (наприклад, температурні вимикачі, низьковольтні силові кабелі, трансформатори, соленоїди і т.д.), два основних типи вимикачів, що зустрічаються на компонентах, - електричні вимикачі і диференціальні вимикачі.
Автоматичні вимикачі загального призначення спрацьовують, коли пристрій піддається електричному навантаженню. Автоматичні вимикачі загального призначення автоматично спрацьовують (режим відключення) навіть при невеликому навантаженні, але їхня чутливість залежить від придбаного контракту.
Автоматичні вимикачі залишкового струму
Автоматичний вимикач залишкового струму - пристрій, який захищає встановлений ланцюг від діелектричного пробою. Автоматичні вимикачі мають ручку керування (важіль), яка може вручну або автоматично вимикати чи відновлювати подачу електроенергії. У разі короткого замикання або витоку (режим вимкнення) автоматично вимикаються диференціальні автоматичні вимикачі. Як правило, вимикач автоматично вимикається, якщо різниця між фазним струмом та струмом нейтралі перевищує чутливість.