​Секатори для фруктів та квітів ARS 300L

Одноручний секатор на 300 л від японського бренду ARS для фруктів, овочів та квітів. Секатори ARS 300 L, які можна придбати за посиланням https://plants-club.ua/sekator-ars-300l-dovgi-leza-1, розроблені для точної роботи, ідеально підходять для збору фруктів та овочів, зрізання та догляду за виноградними лозами, квітами та деревами бонсай. Червоний колір.

Опис товару

Одноручний ножичний секатор ARS 300L для різання фруктів, овочів та квітів. Цей надійний та точний секатор був розроблений та виготовлений японською компанією ARS для тонкої та точної роботи, у тому числі у важкодоступних частинах рослин.

Завдяки використаним матеріалам, які відповідають суворим стандартам японської промисловості (JIS), передовій термічній обробці та інноваційним технологіям, садові секатори ARS 300 L легко впораються з будь-яким, навіть найточнішим завданням у вашому саду.

Високоточний секатор ARS 300L, який цінується професійними садівниками та садівниками, ідеально підходить для збору фруктів та овочів, обрізки та догляду за виноградними лозами, квітами та деревами бонсай.

Садові секатори ARS 300L, розроблені для найскладніших завдань, ідеально підходять =в обрізці чагарників та плодових дерев, у садівництві, садівництві та озелененні.

Цей надійний та міцний секатор розроблений та виготовлений японською компанією ARS, з урахуванням важких умов праці та вимогливих потреб професійних садівників та садівників. Завдяки матеріалам, що відповідають суворим промисловим стандартам Японії (JIS), передова термічна обробка та інноваційні технології, садові секатори дворучні ARS 300 L легко впорається з будь-яким, навіть найскладнішим завданням у вашому саду.

Переваги:

  • Міцна та сучасна конструкція
  • Лезо з японської високовуглецевої сталі
  • Підвищена ефективність різання завдяки покращеній формі та гостроті лез.
  • Економічна система запасних частин для легкої та простої заміни зношених чи пошкоджених ножів.
  • Легкі та міцні алюмінієві ручки, що ідеально підходять навіть для найскладніших завдань.
  • Ергономічні ручки для зручного використання із мінімальною втомою.
  • Поліпшений міцний гумовий амортизатор, який зменшує сили, що виникають при різанні.

Copyright © . All Rights Reserved