Як правильно доглядати за садом і городом й отримати гарний врожай?

Власний город – ідеальна можливість частіше їсти свіжі овочі, в якості яких ви будете впевненими. А щоб знати, що ви отримаєте багатий урожай, з корисними та ароматними овочами, важливо дотримуватися деяких важливих правил… До речі, багато цікавого про догляд за городом та будинком ви зможете знайти на сайті https://rosa-pallna.com.

Використовуйте гарні садові інструменти

Повний набір садового інструменту полегшить вашу роботу, а робота в саду стане приємним і розслаблюючим заняттям. Практичним і корисним інструментом є садові ножиці, які ви будете використовувати для періодичного догляду за рослинами. Ця процедура необхідна для помідорів, тому що вам потрібно буде зрізати верхівки рослин, щоб полегшити ріст помідорів. Перш ніж використовувати садові ножиці, переконайтеся, що вони гострі, щоб ви могли правильно та легко зрізати рослини.

Перед посадкою підготуйте грунт

Щоб отримати багатий урожай, перед посадкою розсади овочів необхідно підготувати грунт. Для початку землю необхідно очистити від рослинних залишків. Далі йде розпушування ґрунту, тобто його потрібно перекопати, щоб ґрунт провітрився, а потім боронування, яке виконує роль подрібнення та підготовки до посіву. Не забувайте також вносити хімічні або органічні добрива.

Застосування передсходового гербіциду за пару днів до висадки розсади дозволить розвинути врожай без бур’янів, тобто ваші зусилля будуть значно меншими. Бур'яни також можуть позбавляти овочі світла і поживних речовин з ґрунту, тому їх необхідно видаляти. Прочитайте про те, як очистити рулонний газон від сорняків.

як доглядати за садом городом

Добре захищайте рослини

У міру розвитку рослин починають з’являтися шкідники та хвороби, спричинені бактеріями та грибками, які можуть зашкодити врожаю. Всі овочі на городі можуть бути уражені хворобами і шкідниками, незалежно від того, садите ви помідори, баклажани, капусту або перець. Наприклад, хвороби перцю можуть варіюватися від в’янення рослин до інфекції та гнилі плодів.

Таким хворобам часто сприє висока вологість або нестача поживних речовин у ґрунті. Необхідне профілактичне застосування ефективних фунгіцидів. Щоб боротися зі шкідниками, потрібно використовувати спеціальні засоби обробки, наприклад, інсектициди для перцю. А таком вам може бути цікаво дізнатися про те, як правильно вирощувати полуницю та як створити для неї теплицю.

Давайте рослинам оптимальну кількість води

Зрошуючи рослини, ви повинні забезпечити їм необхідну воду для розвитку. Ви можете встановити систему поливу, яка полегшить вашу роботу, або поливати рослини вручну. Однак пам’ятайте, що температура води повинна бути якомога ближчою до температури ґрунту або повітря.

Щоб переконатися, що рослини отримають необхідну кількість води, рекомендується поливати їх рано вранці або ввечері, із заходом сонця, особливо влітку. Якщо поливати рослини у другій половині дня, вода швидко висохне на поверхні ґрунту і не досягне коренів. При цьому кількість води різниться в залежності від рослини, вологості і температури грунту.

Догляд за власним городом – приємне заняття. Але якщо ви хочете бути впевнені в тому, що у вас буде багатий і здоровий урожай овочів, пам’ятайте про ці правила, оскільки догляд за врожаєм необхідний весь час (від посадки рослин до їх збирання).

Copyright © . All Rights Reserved