Кухні на замовлення від виробника – швидке виготовлення та встановлення

Усе більше людей вибирають кухні на замовлення, адже стандартні меблі рідко здатні врахувати особливості приміщення та потреб конкретної людини. Кухонні меблі, виготовленні за індивідуальним проєктом, навпаки, можна зробити з якими завгодно параметрами. Компанія «Меблі-ПВМ» успішно займається виготовленням кухонь на замовлення вже понад 20 років. За цей час було реалізовано тисячі проєктів з напрочуд різними вимогами від замовників.

Кутова кухня від «Меблі-ПВМ»

Фахівці «Меблі-ПВМ» мають чималий досвід у проєктуванні, тож допоможуть вам врахувати всі деталі ще на етапі підготовки креслень. Завдяки цьому готова кухня буде максимально функціональною та зручною. Безплатно отримати професійну консультацію стосовно кухні на замовлення можна, залишивши заявку на сайті https://mebel-pvm.com.ua/kuhni і дочекавшись дзвінка представника компанії. Виробник обіцяє дзвінок від спеціаліста протягом 15 хвилин у робочий час.

Чому варто замовляти кухні в «Меблі-ПВМ»

Цей виробник пропонує повний комплекс послуг, які виконують працівники компанії. Звернувшись до «Меблі-ПВМ», ви отримаєте:

  • безплатну консультацію стосовно нюансів вибору кухні;
  • дизайн-проєкт у подарунок;
  • кухонні меблі з якісних і безпечних матеріалів;
  • швидке виготовлення та встановлення кухні;
  • комплектацію та дизайн, які потрібні саме вам.

Варто відзначити, що вартість кухні на замовлення від «Меблі-ПВМ» формується з урахуванням фактично використаних матеріалів і обсягу роботи. Наявність власного виробництва дає компанії змогу пропонувати вигідні ціни на свої кухні. Тому замовити кухню у цього виробника доцільно й з точки зору фінансів.

Пряма кухня від «Меблі-ПВМ»

Асортимент кухонь: типи розміщення, матеріалів і дизайну

У «Меблі-ПВМ» ви можете замовити кухню з натурального дерева та більш бюджетних матеріалів, як-от, МДФ і ДСП. Можлива комбінація різних матеріалів. Компанія також пропонує широкий вибір варіантів для стільниці та кухонного фартуха.

Кутова кухня з фартухом від «Меблі-ПВМ»

Цей виробник має досвід виготовлення кухонь різної конфігурації: прямі та кутові, острівного типу та паралельні. Визначитися з типом конструкції вам допоможе фахівець компанії.

Беззаперечною перевагою кухні на замовлення є відсутність обмежень стосовно їїгабаритів і дизайну. Завдяки цьому ваша кухня легко впишеться в будь-який інтер'єр або допоможе створити новий. Зразки реалізованих проєктів представлені на сайті компанії. Незалежно від того, яку кухню ви хочете мати, – в класичному, модерному чи екстравагантному стилі – «Меблі-ПВМ» швидко та професійно втілить ваші побажання в реальність.

Copyright © . All Rights Reserved