Як вибрати правильний промисловий вентилятор?

Ця стаття полягає в наданні інформації та знань, необхідних для прийняття зважених та продуманих рішень при виборі вентилятора, а також щодо використання та енергоефективності вентиляторів та вентиляційних систем, які можна придбати на сайті klimatkomplekt.com.ua/uk/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Протягом життя типового вентилятора чи повітродувки величина споживаної електроенергії

може перевищувати початкову вартість до десяти разів. Оптимізація роботи вентиляторів та вентиляторів має великий потенціал для економії енергії у промислових, комерційних та інституційних програмах. Розуміючи взаємозв’язок між енергією та функціональністю, читачі можуть

приймати більш обґрунтовані рішення щодо закупівлі, встановлення, обслуговування та експлуатації вентиляційних систем.

промисловий вентилятор

Типова конструкція радіального вентилятора

Загальна характеристика вентиляторів

Вентилятори широко застосовуються у промисловості та торгівлі, вони входять до системи вентиляції, їх використовують для аерації силових котлів, для охолодження, відведення диму, кондиціонування та інших систем.

Робота вентиляторів може мати значний вплив на виробництво заводу. Важливість надійності вентиляторів часто призводить до того, що дизайнери системи використовують великі вентилятори, щоб уникнути неефективних систем.

Практика використання негабаритних вентиляторів викликає проблеми, які можуть збільшити експлуатаційні витрати всієї вентиляційної системи, а також знизити надійність вентилятора.

У промислових сферах застосування вентилятори зазвичай використовуються для подачі повітря для горіння, відповідають за правильну циркуляцію повітря або інших газів, а також за витяг повітря або інших парів, випарів або забруднюючих речовин. У цій статті використовується термін «повітряний потік», але це означатиме потік будь-якої іншої газоподібної речовини. За певних умов вентилятори можуть бути нестабільними через несприятливі наслідки кривої тиску вентилятора. Негабаритні вентилятори можуть спричинити надлишковий повітряний потік, що призводить до великого потоку повітря, збільшення напруги та надмірного споживання енергії. Як результат, занадто великі хвилі не тільки коштують дорожче, але й викликають інші проблеми з роботою системи. Використання «системного підходу» у процесі вибору вентилятора зазвичай призводить до більш тихої, ефективної та надійнішої роботи.

крильчатка відцентрового вентилятора

Крильчатка відцентрового вентилятора

Вибір та застосування

Системи управління повітрям зазвичай призначені для забезпечення певної кількості повітря при певних робочих умовах.

У деяких випадках потреби в повітрі постійні,

в інших випадках потреби в повітрі можуть відрізнятися, вони навіть можуть бути нульовими тимчасово,

в системах використовується багато типів вентиляторів, а для забезпечення ефективного контролю повітряного потоку використовуються різні типи двигунів і приводів,

Система повітряного транспорту через систему воздуховода може бути розроблена в різних промислових процесах з функціями, які знижують тертя або зворотний тиск потоку повітря, і тими, що мінімізують витоки повітря з системи.

Нарешті, ретельне спостереження за роботою та поведінкою вентиляційної системи разом з відповідним обслуговуванням може зменшити втрати енергії та витрати на обслуговування, а також збільшити надійність та термін експлуатації.

Copyright © . All Rights Reserved