Як вибрати джерело живлення
Як вибрати джерело живлення. Концептуалізація та збирання ПК вашої мрії - непросте завдання, але, на щастя, отримання правильних базових знань допоможе вам у решти збірки. Найкраще почати з блоку живлення, і немає кращого способу вибрати блок живлення, ніж зосередитися на функціях, описаних в нашому керівництві. Вы можете купить современное телекоммуникационное и электрощитовое оборудование https://vago.ua/cable/kabel-silovoj/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.
На відміну від інших компонентів, блок живлення - це не те, що ви хочете економити, особливо якщо ви витратили руку і ногу на верхню частину лінійного графічного процесора. Сила це продуктивність. Якщо є одне загальне правило, коли справа доходить до вибору правильного джерела живлення, це гарантує, що блок живлення відповідає вимогам до потужності вашої відеокарти, процесора і іншого устаткування.
Щоб зламати це, кожен компонент в комп'ютері вимагає певної кількості ват від джерела живлення, щоб функціонувати правильно. Слабка машина, і вона в кращому випадку бореться, а гірше може навіть не запуститися. Графічні процесори і ЦП, як правило, є найбільш енергоємними компонентами і, отже, мають велике значення для визначення того, скільки енергії потрібно.
На щастя, коли справа доходить до відеокарт і процесорів, виробники часто надають ідеальну кількість споживаної потужності в якості індикатора того, на що звертати увагу, будь то теплова потужність (TDP) або максимальне енергоспоживання. Однак це значення корисно тільки в тому випадку, якщо розглядати його в контексті комп'ютера в цілому. Проста покупка блоку живлення, достатнього для вашої відеокарти або процесора, призведе до недостатньої потужності системи. У цьому сенсі варто підрахувати всі компоненти комп'ютера і встановити базову потужність. Ви будете прощені за те, що думаєте, що покупка блоку живлення на 350 Вт для машини, що вимагає в цілому 345 Вт, ідеальна. Однак насправді блок живлення працює з максимальною ефективністю, коли споживана потужність становить від 50% до 80% від його загальної потужності. Джерела живлення ненавидять занадто багато тепла, і кращий спосіб підвищити температуру - це спалити всю її потужність.
Тому ми рекомендуємо не збільшувати використання блоку живлення до 100% ні за яких обставин. Після того, як ви розрахували свої потреби в потужності, прагнете до джерела живлення з вихідною потужністю, що вдвічі перевищує необхідну. Мало того, що блок живлення буде функціонувати краще, він також дасть деяку свободу для майбутніх оновлень, розгону і розширення, таких як поліпшений графічний процесор.