​Як боротися з білими вуграми

Як боротися з білими вуграми. Чиста шкіра обличчя - радість для кожної дівчини. А ось поява на ній будь-яких почервоніння або висипань - зайвий привід для занепокоєння.

Раніше ми розбиралися, як правильно і ефективно боротися з чорними цятками та висипом вугрів. Сьогодні на порядку денному - знайомство з Міліуми. Вы можете купить эффективное средство для лечения белых угрей  https://www.piluli.info/shop/izotreksin-gel-2-0-05-30-g/ по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Що вони собою являють, чому з'являються і як від них позбавитися, розповідаю в статті.

ЩО ТАКЕ Міліуми?

Міліуми (білі вугри, "просянки") - це рогові кісти невеликих розмірів білого або жовтуватого кольору, які розташовуються на поверхневому шарі шкіри. Являють собою незапалені, щільні і безболісні вузлики розміром 0,5-3 мм, що містять кератин (структурний білок клітин шкіри) і рогові лусочки. Формуються, вони, як правило, в Т-зоні особи (лоб, ніс, щоки, підборіддя), але можуть зустрічатися на скронях і в зоні навколо очей.

У багатьох інтернет-статтях можна прочитати, що міліуми виникають при порушенні роботи сальних залоз, що призводить до закупорювання вивідних проток сальних секретом. Але насправді це не так. У більшості випадків з'являються вони в результаті розвитку гіперкератозу.

Це патологічний стан шкіри, при якому процес клітинного ділення в епідермісі прискорюється, а процес відлущування ороговілих клітин сповільнюється. Таким чином, роговий шар значно потовщується, оскільки кератиноцити, основні клітини шкіри, "відмирають", але не видаляються з її поверхні. Вони скупчуються на ній в надмірній кількості, оточені сполучною тканиною, зовні знаходячи форму міліуми.

Серед інших причин, які впливають на появу білих вугрів, я виділяю:

гормональний дисбаланс;

генетичну схильність (спадковий гіперкератоз);

захворювання шлунково-кишкового тракту;

порушення обміну речовин;

незбалансований раціон харчування (нестача вітамінів і мікроелементів);

неправильний або несистемний догляд за шкірою обличчя;

зловживання сонячними ваннами;

часте відвідування солярію.

Всі ці причини провокують виникнення первинних міліуми. Але є ще і вторинні - псевдоміліуми Бальзера. Вони з'являються на ділянках шкіри, де в результаті запалень, травм, опіків або проведення деяких косметичних процедур, сформувалися рубці.

Copyright © . All Rights Reserved