​Виклик майстра додому для різних побутових потреб - Сервісна служба Домовий Луцьк

Виклик майстра додому у Луцьку для дрібного побутового ремонту

Сервісна служба Домовий Луцьк пропонує замовити будь-які дрібні ремонтні або опоряджувальні роботи малих обсягів, коли вони "одного дня" виконання, навіть аж до розбору завалу на лоджії з упаковкою в мішки і виносом сміття на смітник. Телефонуйте за нашими телефонами, якщо терміново або залиште заявку письмово через спеціальну форму. Викликати собі додому домашнього майстра в межах Луцька Ви можете безкоштовно, за межі по домовленості.

Майстри Сервісної служби Домовий працюють у зручний для замовника час 7 днів на тиждень навідміну від співробітників керуючих компаній і комунальних служб.

Дрібний побутовий ремонт квартир від Сервісної служби Домовий

Дрібний ремонт по дому це будь-які ремонтні або опоряджувальні роботи в квартирі тривалістю навіть в одну годину. Дрібний побутовий ремонт має на увазі незначний фронт завдань для виконання яких не вимагається бригада обробників. Як правило, все виконується однією людиною за один повний або неповний робочий. Наші майстри на годину допоможуть переставити меблі і розібрати завал в коморі. 

Ми знаємо як правильно змінити розетку або світильник, починають згаслу люстру. Чи зможемо надійно підключити пральну машину. Замінимо прокладку, кран буксу або повністю старий змішувач. Наші сантехніки допоможуть відремонтувати бачок або встановити новий унітаз, виставити рівно ванну і надійно зібрати сифон з обв'язкою на неї підключивши до каналізації. Столяри вставлять скло у вікно, відрегулюють заїдання стулок або змажуть замок в двері. Якісно вклеїти кахельну плитку замість відвалилася або розбитою, укласти ламінат або настелити лінолеум. Обклеїти стіни шпалерами, де це необхідно і прикріпити поверх карниз для фіранок. 

Домашньому майстру під силу акуратно злити воду з натяжної стелі при протіканні зверху, заклеїти розрив на полотні і багато інших справ, які не виконати своїми руками. Замовлення таких малих обсягів у Сервісній службі Домовий у Луцьку відносяться відносяться до дрібних побутових робіт по дому, вони виконуються домашнім майстром універсалом, не вузько спеціалізується фахівцем по комплексній обробці під ключ. Дивіться актуальні ціни на послуги сантехніка у Луцьку на сайті Сервісної служби Домовий.

Домашній майстер на годину у Луцьку - будь-яка допомога по дому

Мастер, який приїжджає працювати на одну годину, день або десять хвилин не знає напевно, що йому дістанеться робити у Вас вдома. Замовник може думати, що вистачить всього лише замінити старий заїдають вимикач непрацюючої люстри. А насправді зламаний алюмінієвий дріт, та не поблизу, а в гнізді підрозетника під корінь. Доведеться розбити стіну в пошуках цілого кінця проводу, наростити обламану частину, природно зіпсувати шпалери. Або прокласти в кабель каналі новий провідник до вимикача і люстрі. Для таких справ двох викруток вже замало. Наш "Чоловік на годину" змушений мати повний набір інструментів майстра універсала і вміло усіма користуватися.

Майстер на годину це фахівець широкого профілю з величезним досвідом оздоблювальних робіт. Така людина може самотужки відремонтувати невелику квартиру повністю. Але через вік, стану здоров'я, особистих моральних якостей вже не береться за значні ремонтні обсяги, вважаючи за краще неповну робочу зміну, самостійно погоджувати робочий час. Великих грошей тут не заробити, тому "майстер на годину" швидше хобі, ніж серйозна робота.

Copyright © . All Rights Reserved