Вірші для свят

Вірші для свят

Свята - це можливість для друзів і родичів зібратися разом і відсвяткувати життя. Наше життя стало настільки неспокійною і напруженої, що ми занадто мало часу проводимо з людьми, яких любимо. Це викликає всілякі проблеми зі здоров'ям, як емоційні, так і фізичні. Люди повинні розуміти, що ми функціонуємо в співтоваристві, і нам потрібна підтримка один одного. Если вы хотите быть красноречивым и поздравить-коротко.рф с важным событием или мероприятием, стоит подобрать нужные слова на портале в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации. Вкрай важливо, щоб ми використовували свята, які нам дають, щоб провести час з нашими близькими.

Поезія Форми - Визначення та Приклади

Сонет - короткий вірш з 14 рядками. Первісна форма сонета була винайдена в 13-14 століттях Данте і італійським філософом по імені Франциско Петрарка. Форма залишалася в значній мірі невідомої, поки вона не була знайдена і розроблена такими авторами, як Шекспір. Сонети використовують лічильник ямб в кожному рядку і рими в кінці рядка.

Лімерик - пятістрочное дотепне вірш з характерним ритмом. Перша, друга і п'ята рядка, довші рядки римуються. Третя і четверта короткі рядки римуються. (AABBA).

Хайку - ця давня форма написання віршів відома своїми невеликими розмірами, а також точними знаками пунктуації та складами, необхідними в трьох рядках. Це стародавнього азіатського походження.

Хайку складаються з 3 рядків, кожна фраза. Перший рядок зазвичай має 5 складів, другий рядок має 7, а третя і остання рядок повторюють ще 5. Крім того, є сезонна посилання.

Оповідання - Оповідної вірш розповідає історію події в формі вірша. Існує сильне почуття оповідання, персонажів і сюжету. Це може бути драматично, з цілями і різноманітними персонажами. Оповідальна поезія може бути короткою або довгою, а історія, до якої вона відноситься, може бути простою або складною. Епопея - довге оповідальний вірш на великому мовою, що розповідає про пригоди і досягнення легендарного або звичайного героя

Куплет - два рядки вірша, які римуються і утворюють єдине ціле або як частина вірша.

Copyright © . All Rights Reserved