​Від чого залежить ціна ПВХ вікон

На ціну готового вікна з ПВХ в першу чергу впливає якість використовуваних в ньому ПВХ-профілів і композитного скла, а також тип фурнітури. Важливий і професійний монтаж, що виконується компанією, що спеціалізується на даному виді послуг.

Знаючи ціни на пластикові вікна, нам, швидше за все, нададуть інформацію про вартість базового продукту. Тому непогано буде дізнатися, які параметри окремих елементів, наскільки вони будуть мати хороші теплові властивості, для іншого - рівень звукоізоляції в квартирі, а для іншого - стійкість до злому.

ПВХ профілі і скло

При покупці вікна в першу чергу варто звернути увагу на якість ПВХ-профілів і склопакетів - ці два чинники мають ключовий вплив на комфорт використання і ціну продукту. Вони повинні відповідати вимогам до температури, стійкості і захисту від злому.

Варто розуміти, що чим краще якість придбаного вікна, тим нижче будуть наші рахунки за опалення. Його вартість також може бути збільшена за рахунок додаткових параметрів, таких як висока ветроустойчивость.

Важливо наявність спеціальних стекол - протизламні відрізняються підвищеною стійкістю до ударів, а значить, розбити їх набагато складніше. Так звані сейфи, після можливого злому вони не ламаються на гострі частини, завдяки спеціальній фользі, якою вони ламіновані.

У базовій версії вікон, ми маємо справу з багатоточкових запірних фітингів, які надають продукту поворотно функцію. Пам'ятайте, що кожна зі стулок повинна бути оснащена так званої роздруківкою, а це означає, що при правильному положенні ручки стулка нахиляється приблизно на 3-5 міліметрів, що значно полегшує вентиляцію інтер'єру.

Якщо в нашому будинку живуть маленькі діти, варто оснастити себе фурнітурою зі спеціальними ручками або замками, які ефективно захищають від того, щоб малюк сам відкрив вікно.

У магазинах ми також можемо знайти противовзломную фурнітуру і вироби, призначені для більш важкого, ніж стандартне скло.

установка вікон

Якщо вікна не будуть встановлені повністю професійно, вони не зможуть повністю виконувати функції, обіцяні виробником. Неправильна установка - це не тільки втрата грошей через більш високу плату за опалення, але і ймовірність розтріскування штукатурки, деформації віконної рами і проблем зі зручним закриттям вікна. Кращим рішенням буде використання герметичній багатошарової збірки, також відомої як тепла, де застосовується додатковий захист - водонепроникні і проникні плівки зовні і пароізоляція зсередини. Вибираючи його, ми отримуємо 100% гарантію герметичності і економії енергії.

Copyright © . All Rights Reserved