Трафарет у багатьох стилях і візерунках

Красиво виконаний трафарет представлений у багатьох стилях і візерунках. Його можна використовувати в будь-якій частині будинку для відмінного макіяжу. Вітальня, спальня, кабінет, дитяча кімната або будь-яка необхідна стіна. Заказ трафаретов для рекламы на стенах и маркировки изделий Вы можете заказать и купить по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Ви можете побачити коричневі плями на трафареті через високу температуру, використовуваної під час лазерного різання. Лазерне різання використовується, щоб надати дизайну гострий і красивий вид. Не думайте, що він використовувався або старий шматок

Як використовувати: по-перше, переконайтеся, що ваша поверхня чиста і суха, нанесіть на неї трафарет і закріпіть його стрічкою. Вилийте невелику кількість фарби на свою палітру, котите валик на піддоні, щоб нанести колір, і просто накатати його на поверхню. Продовжуйте котитися, поки не буде завершено весь дизайн. Дайте йому висохнути і акуратно видаліть трафарет. Використовуйте професійну допомогу для друку дрібним шрифтом. Інструкції по застосуванню: переконайтеся, що стіни очищені від пилу. Як тільки ви визначитеся з відправною точкою, помістіть трафарет на стіну і переконайтеся, що він правильно вирівняний - зробіть маркування крейдою, щоб отримати точне розміщення. Наклейте трафарет на стіну за допомогою малярської стрічки. Після того, як ви намітили трафарет на своїх стінах, прийшов час приступити до трафарету. Нанесіть трафаретний фарбу в бажаних тонах на пластиковий лист і котите валик по ній. Ви 'Вам доведеться перезавантажити валик 2-3 рази для кожної області трафарету квітки. Кожен раз, коли ви знімаєте трафарет, кладіть його липкою стороною вгору, щоб видалити будь-яку фарбу, яка могла потрапити під нього. Щоб намалювати наш трафарет по кутах, ми повинні були зігнути трафарет, що означало, що тільки одна сторона була захищена. Для того, щоб він залишався на місці, ми тримали іншу сторону руками і за допомогою клейкої стрічки. Наш асортимент підходить для житлових будинків, вілл, офісів, магазинів і в будь-якому місці, де ви любите робити макіяж. ми тримали іншу сторону руками і допомогою малярських стрічок. Наш асортимент підходить для житлових будинків, вілл, офісів, магазинів і в будь-якому місці, де ви любите робити макіяж. ми тримали іншу сторону руками і допомогою малярських стрічок. Наш асортимент підходить для житлових будинків, вілл, офісів, магазинів і в будь-якому місці.

Copyright © . All Rights Reserved