Програми винагород в кредитуванні

Програми винагород в кредитуванні

Є багато кредитних карт, які мають відмінні програми винагород, але вони повинні працювати на вас. Немає сенсу перевитрачати або купувати речі, які вам не потрібні, просто щоб заробити очки. Отже, подумайте, як ви використовуєте свою кредитну карту, а потім виберіть, яка програма принесе вам найбільшу користь. Ви можете витратити бонусні бали на кредитні карти на всі види речей, від рейсів і прокату автомобілів до бензину і продуктового магазину. К Вашим услугам выгодный и доступный moneyveo кредит онлайн быстро и без проблем, без скрытых процентов и переплат.

Крім того, перевірте, чи є щорічна плата за карту. Іноді їх можна оплатити балами, але вам потрібно переконатися, що ви заробите достатньо балів протягом року, щоб погасити комісію і отримати щось з рештою балами. Ви також можете поглянути на кредитні карти, які отримали 5-зірковий рейтинг в нашому дослідженні кредитних карт. Відображення нагород кредитних карт в базі даних з посиланнями на сайти кредиторів. Показ сортується по пунктам на 1 долар (найвищий перший) при затратах 3000 доларів на місяць. Милі для часто літаючих пасажирів

Якщо ваш спосіб життя передбачає багато подорожей і часу, проведеного в залах очікування в аеропорту, то вам підійде кредитна карта для часто літаючих пасажирів.

Ці карти дуже схожі на карти нагород в тому, що ви заробляєте бали, здійснюючи покупки, але вони зроблені з метою витрачати ці бали на авіаквитки, зали очікування та послуги консьєржа. Ви також можете витратити бали, щоб модернізувати існуюче економічне місце до бізнес-класу і першого класу.

Однак, якщо вам подобається витрачати бали на такі речі, як подарункові карти і повсякденні речі, то карта ймовірно, вам не підходить, так як ціни на ці покупки, як правило, порівняно низькі. Ви можете порівняти карти часто літаючих пасажирів на ринке.Регістрація бонусів

Багато кредитні картки пропонують привабливі бонуси, які винагороджують вас за реєстрацію в них, наприклад, велика кількість бонусних балів, безкоштовні перельоти, низькі або неіснуючі комісії та інші довгострокові пільги, такі як рекламні і знижені процентні ставки. Однак не всі карти з бонусом за реєстрацію мають хорошу вартість, тому перед подачею заявки необхідно уважно ознайомитися з умовами. Швидше за все, будуть певні вимоги, які повинні бути виконані, такі мінімальні витрати в перші кілька місяців. Якщо ці вимоги відповідають вашим звичкам щодо витрат, то відмінною цінністю може стати кредитна карта з бонусом за реєстрацію.

Copyright © . All Rights Reserved