Профільовані захисні мембрани

Профільовані мембрани називаються захисними виходячи із завдань, которх вони виконують, а саме - захищають поверхню гідроізоляційного матеріалу, нанесеного на фундамент будови (рулонний бітумний матеріал, мастика і т.п.) від механічних пошкоджень, які трапляються при влаштуванні та експлуатації гідроізоляційного шару. Наприклад при зворотній засипці грунту після влаштування самого фундаменту і нанесеного шару його гідроізоляції від каменів (щебеню, гравію ...), а також гострих сторонніх предметів, що знаходяться в грунті зворотної засипки. Поліетилен високої щільності (ПВП), з якого виготовлені захисні і дренажні мембрани дуже добре протистоїть "проколює" навантажень, тим самим здійснюючи захист "ніжного" гідроізоляційного покриття фундаменту. Вы можете заказать качественные защитно дренажные мембраны по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Також захист здійснюється від переміщень грунту в процесі експлуатації будівлі, від проростання кореневої системи. Мембрани захищають гідроізоляцію від будь-яких хімічно агресивних середовищ, які можуть бути присутніми в грунті, здійснюють захист підлог і фундаментів від ґрунтової капілярної вологи. Про подробиці пристрою захисного шару інформація розташована на сторінках з описами матеріалів.

Дренаж (т. Е. Відведення капілярної вологи від поверхні, що захищається) здійснюється за рахунок утворення повітряної порожнини, яку створюють виступи на мембрані. У цій порожнині відсутні частинки грунту, тому і відбувається вільний відведення води вниз, до дренажної системи, яку влаштовують у підошви фундаменту. У зв'язку з цим і називаються мембрани дренажні.

Основні проблеми, які з'являються з-за надмірної рівня ґрунтових вод або атмосферних опадів, - підтоплення, утворенню корозії, руйнування. Щоб їх уникнути, при будівництві або ремонті використовуйте спеціальні захисні мембрани. Захисні мембрани виконані з міцного поліетилену особливого складу, що дозволяє їм витримувати великі навантаження і довше забезпечувати гідроізоляцію.

Профільовані мембрани застосовуються в багатьох сферах: для створення гідроізоляції і ландшафтного дизайну, зміцнення дренажних каналів, захисту фундаментів і підвалів від грунтових вод. Настільки широкий спектр застосування пояснюється важливими перевагами матеріалу:

не схильний до гниття в грунті;

витримує колосальні навантаження, тому підходить для створення гідроізоляції в місцях з великим напором води;

забезпечує повну герметичність завдяки своїй конструкції;

простий в монтажі.

Замовляючи матеріали у нас, ви не тільки вирішуєте проблему гідроізоляції, але і:

Економте час

Економте свій час

Замовте профільовані мембрани і не чекайте отримання тижнями! Всі матеріали в достатній кількості лежать у нас на складі, тому на обробку замовлення йде кілька годин. Ви отримуєте свою покупку протягом 1-3 днів після оформлення. Великі оптові замовлення доставляємо протягом 3-5 днів.

доставка

Чи отримуєте доставку в свій регіон або на об'єкт

Відправляємо дренажні мембрани по всій країні зручною для вас транспортною компанією. Компанії отримують доставку прямо на об'єкт. При бажанні можна забрати замовлення самостійно.

5 років гарантії

Чи отримуєте 5-річну гарантію

Вам не доведеться оплачувати заміну дренажної мембрани.

Copyright © . All Rights Reserved