Потужні димотяги

Димотяги

Потужні котельні установки, принцип дії яких заснований на безперервному функціонуванні парових та водогрійних котлів продуктивністю відповідно 320-480 т / ч і 100-180 Гкал / год, вимагають створення умов для максимальної ефективності процесу згоряння палива. З метою усунення загазованості топок котлів таких котелень застосовуються відцентрові димососи двостороннього всмоктування Дх2 і ДНх2. Качественное промышленное оборудование Вы можете смотреть здесь по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Виробництво цих витяжних пристроїв пов'язане з використанням жароміцних матеріалів (листовий вуглецевої сталі), оскільки температура переміщуваної газоповітряної суміші може досягати +250 ° С. При цьому зовнішні температури не повинні бути нижче -30 ° С. Димотяги Дх2 і ДНх2 розроблені із забезпеченням вимог щодо недопущення випадків виривання гарячих газів в атмосферу або в приміщення котельні. Корпус здатний витримувати значний тиск, враховуючи випадки перевантаження витяжного агрегату обсягами транспортуються газів.

Конструктивні особливості димососів Дх2 дозволяють забезпечувати стабільний процес горіння в топках котельних установок, завдяки ефективному процесу відсмоктування чадних газів. Тип палива, застосовується котлом в процесі роботи, не впливає на дієздатність витяжної машини. Це можуть бути і пиловугільні котли з ефективною системою золоулавліванія, і газомазутних котельне обладнання з урівноваженою тягою.

Організація примусової тяги здійснюється внаслідок функціонування двох всмоктуючих кишень і двох осьових направляючих апаратів (ВПА) шиберного типу, що приводяться в рух загальним приводом від двох електродвигунів. Тягодувие машини Дх2 характеризується можливістю регулювання продуктивності і максимального тиску, що забезпечується роботою або тільки ВОНА, або спільно з електродвигунами (зазвичай двошвидкісними). Крім того, є можливість регулювання повороту лопаток за допомогою важеля і колонки дистанційного керування. Витяжний агрегат являє собою допоміжне котельне пристрій, що служить для організації процесу примусової тяги. Конструктивно від тягодутьевих машин Дх2 ці пристрої відрізняє напрямок загину лопаток на робочому колесі, а також їх кількість.

Copyright © . All Rights Reserved