​Переваги тканинних вертикальних жалюзі

Переваги тканинних вертикальних жалюзі. Тканинні жалюзі. Сучасний ринок світлозахисних систем пропонує безліч варіантів чудових моделей штор і жалюзі, тому зараз існує маса можливостей красиво і оригінально задекорувати вікна свого будинку. Для цього проводяться жалюзі з пластика, тканини, алюмінію, дерева, скловолокна. Серед усього різноманіття найбільш популярними залишаються тканинні жалюзі. Вы можете выбрать и купить стильные и практичные тканевые вертикальные жалюзи по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Оформлення вікна текстилем застосовується протягом уже не одного століття. У тканинних жалюзі класична привабливість традиційних штор чудово поєднується з практичністю і функціональністю жалюзі. Тому для оформлення житлових інтер'єрів використання жалюзі з тканини користується більшою популярністю.

Як і у будь-яких інших світлозахисних систем, у тканинних жалюзі є свої переваги і недоліки. До числа їх позитивних якостей слід віднести наступне:

стійкість до вицвітання - колір тканини і малюнок, нанесений на неї, практично протягом усього терміну експлуатації залишаються в первозданному вигляді;

естетичність - широкий асортимент фактур і забарвлень тканин дозволяють підбирати жалюзі індивідуально для будь-якого інтер'єру;

гігієнічність - спеціальна обробка надає тканині водо- і пиловідштовхуючі властивості;

простота догляду - для підтримки жалюзі в чистоті досить іноді обробляти їх пилососом. У разі сильних забруднень можна звернутися в спеціалізовані відділи хімчистки;

доступність - ціна тканинних жалюзі набагато нижче вартості деяких інших світлозахисних систем, наприклад, з дерева. Їх вважають виробом економ класу, але деякі тканинні жалюзі виконуються з дорогих елітних матеріалів і використовуються для оформлення ексклюзивних інтер'єрів.

1. Вертикальні тканинні жалюзі

Їх можна вважати класичним типом жалюзі, який отримав у нас найбільше поширення. Вертикальні тканинні системи використовують в інтер'єрах віталень, дитячих, спалень, офісних приміщень, а також ресторанів, кафе, барів. З ними приміщення стає більш затишним і привабливим. Вертикальні тканинні жалюзі органічно поєднуються з інтер'єрами, вирішеними в самих різних стилях. Вони м'яко розсіюють світло, створюючи в приміщенні приємну затишну атмосферу. Для виготовлення тканинних жалюзі використовуються різні за складом, фактурі, щільності, кольору, світловідображенню матеріали. Це може бути тканина з ниток щільного крутіння, синтетична спеціально оброблена тканину, сатин. Чим щільніше тканина з якої виконані ламелі, тим довше вони прослужать, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд в первозданному стані.

Вертикальні тканинні жалюзі мають широкий ціновий діапазон. Імпортні моделі коштують на порядок дорожче вітчизняних. Варто відзначити, що вертикальні жалюзі, виготовлені за індивідуальними замовленнями, обходяться ще дорожче, але клієнт при цьому стає володарем ексклюзивної моделі.

Copyright © . All Rights Reserved