Переваги автоклавного і неавтоклавного бетону

Для конструкції можна виділити наступні переваги автоклавного і неавтоклавного бетону:

1. Економічна ефективність будівництва. Низька вартість матеріалів, а також великі розміри блоків, які мають меншу вагу, забезпечують зниження вартості будівництва.

2. Низька щільність, низька теплопровідність. Газобетонні блоки мають щільність від 400 до 800 кг на куб.м і коефіцієнт теплопровідності від 0,1 до 0,21 Вт / (м * оС), тому вони легкі і теплі. Газобетон цена самая выгодная и доступная на сегодняшний день, Вы можете заказать и купить товар на выгодных условиях, без накруток и переплат. 

3. Хороша акустична захист. Завдяки своїй пористій структурі газобетон забезпечує звукоізоляцію в 10 разів краще, ніж цегляна стіна такої ж товщини.

4. Пожежна безпека. Газобетон - негорючий, вогнетривкий матеріал, має перший клас вогнестійкості, що перевершує клас звичайного бетону.

5. Паропроніцаемость.Благодаря своїй пористій структурі газобетон має гарну паропроникністю. Коефіцієнт паропроникності становить від 0,23 до 0,4 мг / (м * год * Па). Будинки з газобетону «дихають», а мікроклімат всередині комфортний.

6. Екологічність. Газобетон містить натуральні, екологічно чисті інгредієнти. Матеріал не виділяє шкідливих речовин, не старіє і не схильний до розкладання. Фонове випромінювання становить від 9 до 11 мкР / год. Для довідки: середня фонова радіація в Москві становить від 13 до 15 мкР / год.

Распіовка масиву газобетону на блоки

Тепер давайте подивимося на недоліки газобетону:

Для виробництва автоклавного газобетону потрібно дуже дороге обладнання, а також висока споживана потужність і великі виробничі потужності. Тому виробництво блоків в невеликих обсягах економічно не вигідно. Це основний недолік автоклавного газобетону. В цьому випадку виробництво неавтоклавного газобетону здається більш привабливим для малого бізнесу.

Автоклавний газобетон має ще один недолік - через високий водопоглинання він необхідний для усунення впливу навколишнього середовища на матеріал, тобто покриває автоклавний газобетон штукатуркою, декоративними фасадами і т. Д.

Copyright © . All Rights Reserved