Еротичний роман

Турецькі солодощі

Нам мало що відомо про цю турецької рукописи 1773 року, створеної ілюстратором Шейхом Мухаммадом ібн Мустафою аль-Міср, за винятком того, що вона в кінцевому підсумку була представлена в книзі «Спокушені: мистецтво і секс від давнини до наших днів». І це включає в себе взаємопов'язаний коло проникнення у відповідні капелюхи фески. Собразнительные и будоражащие фото эротика доступны онлайн в любое время бесплатно и без регистрации.

китайська Лоліта

В самому кінці династії Мін - близько 1610 роки для непосвячених - анонімний автор опублікував «Джин Пінг Мей», еротичний роман, який іноді порівнюють з класикою Набокова. Документи, що додаються ілюстрації, що датуються 17 століттям, передають непристойний дух тексту.

Сюнга в Японії

Сюнга - еротичні гравюри на дереві, популярні в Японії в період Едо на рубежі 19 століття. Зображення, одночасно непристойні і дурні, були розкидані по всім членам суспільства, подаровані самураям на удачу і в якості сексуальних провідників для незайманих наречених. На зображеннях представлені всі види статевих актів - від мастурбації до куннилингуса і сексу з восьминогом.

Вікторіанська вагіна

Він не був до вікторіанської епохи, а саме 1857 р що зміст було визнаний

«Порнографічним» в сучасному розумінні, і основна культура почала обмежувати перегляд таких явними образами. Це, однак, не завадило хорватському австрійському художнику Францу фон Байрос створити неслухняний збірник фетишистских ілюстрацій під назвою «Казки з туалетного столика». У серіалі юні леді, одягнені в перли і нижні спідниці, займаються лесбійських іграми, легким БДСМ і навіть деяким витонченим зоофілії.

Ménage à Trois у Франції

В кінці 1800-х років французький художник Едуард-Анрі Авріл під псевдонімом Поль почав ілюструвати популярне еротичне освітлення того часу, часто зване «галантно літературою».

Copyright © . All Rights Reserved