Чому чоловіку потрібен ніж

Почему мужчина повинен носити карманний нож

Скільки раз ви були в ситуаціях, коли ви говорили про себе: «Це ж, напевно, коли-то треба!

1. Открытие коробки.

2. Резка веревки, метки и веревки.

3. Резка яблока. Я люблю мати яблуко, яке я вирішував свої карманні ножі, кусочки за кусочком. Ви відчуваєте себе як плохая задня, справляєтеся з вами, і будете робити це за допомогою свого домінуючої руки. Після того, як ви зробили випадок, займіть його між більшим пальцем і лезом ножа. Поднесу лезвие ко рту і положите ломтик яблока.

4. Открытие письма. Конечно, ви можете використати свій палец, але використовувати нож просто більш мужественно.

5. Оружие. Не самий ефективний, але краще, ніж нічого. Выбрать качественный и надежный ремень-нож можно на портале http://tesakov.com/remen-nozh по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

6. Кемпінг. Як ще ви будете виконувати острієві палички, готуючи настійні удари своєї жертви? І під дойчею я зрозуміла хот-дог.

7. Никогда не знаешь, коли тебе приєднується МакГайверу вийти з кризиса. Будь готов.

8. Вам потрібно що-небудь змусити зубах при качанні з веревками.

Яка карманий нож ви повинні отримати?

Вибирайте нож - це личное дело. Это как выбрать кошелек. Все сводиться до лічного вкусу. Мужчины связаны своими инструментами. Виберіть, що-небудь в його руці, і ви будете гордіться цим і захочете нести його.

Існують три поширених дизайну карманних ножів: ножі з джеками, ножі з ручкою і універсальний нож. Ми обговорюємо особливість та переваги кожного з них, щоб допомогти вам вирішити, який нож ви повинні придбати.

винтажный домкрат нож карманный нож

Джек нож. Доменний нож має просто шарнір на одному кінці. Джек-нож популярен серед охотників, рибаків і туристів.

карманный нож

Ручка ножа. Ручний нож шарнірний на обох кінцях ручки, і звичайно має два або три лезвия на кожному кінці. Ручка для першого зразка була використана для резки або заточки першого для письма. Ручний нож хороший, якщо вам потрібно більше одного типу. Це також маленький і легкий і не буде закладено в кармане одягу.

универсальный швейцарский армейский нож

Универсальный нож. Це, наверное, найпопулярніші карманні ножі. Швейцарський армійський нож і мастер на всі руки, пожалуй, найвідоміший з багатоцільових ножів. Ножи бойскаутов також є універсальними ножами. У довершенні до лезвия ножа у багатолітніх ножах є консервні ножі, ножі, шкіряні перфоратори, пинцети або навіть відповіді. Они могут пригодиться в походах. Проте, якщо вам потрібна лише острая клініка, додаткові функції, ймовірно, вас подтянут.

Copyright © . All Rights Reserved