Технології виготовлення будівельного профілю

Технології виготовлення будівельного профілю

В даний час існує дві основні технології виробництва алюмінієвого профілю: методом пресування і холодного згинання, а його поверхня нерідко обробляється анодуванням. Алюминиевый профиль на официальном сайте производителя Вы можете заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Пресований профіль з алюмінію виготовляють з використанням гідравлічного преса. Нагріту до певної температури заготовку поміщають в прес і піддають дії прес-штемпеля потрібної форми.

Холодногнутий профіль з алюмінію виготовляється на згинальних верстатах з алюмінієвої стрічки або листа потрібної ширини і товщини. Як правило, у виробництві застосовується алюміній товщиною до 4 мм без попереднього нагрівання.

Анодований профіль з алюмінію володіє міцним і красивим покриттям, яке наноситься методом промислового анодування в ванні з електролітом. Отримане цим способом оксидне покриття має великий товщиною і привабливим зовнішнім виглядом, завдяки чому профіль використовується не тільки в якості конструкційного елемента, але і як декоративна деталь.

Переваги алюмінієвого будівельного профілю

У порівнянні зі сталевими конструкціями алюмінієвий профіль для будівництва має низку незаперечних переваг:

значно меншою вагою, що дає можливість зменшити навантаження на несучі елементи;

високу корозійну стійкість, яка ще більше зростає при використанні анодування або порошкового покриття;

простотою і легкістю монтажу і транспортування;

універсальністю використання. Одним з найбільш затребуваних видів профілю протягом багатьох десятиліть і до сьогоднішнього дня залишається алюмінієвий куточок. Проста форма, чудові характеристики міцності і антикорозійні характеристики, тривалий експлуатаційний період - ось основні його гідності. Сфера застосування алюмінієвих куточків

Г профіль складається з двох прямолінійних полиць, що сходяться під прямим кутом в 90 градусів в вигляді букви Г. Полки мають суцільний структурою, без внутрішніх порожнин, мають строго прямокутну форму або зі скруглением кутів. Використовується куточок в будівництві та оздоблювальних роботах, в різних галузях промисловості для виготовлення всіляких конструкцій, в побутовій сфері, в рекламному і виставковому бізнесі і т.д. Загалом, скрізь, де необхідні легкі і міцні конструкції з бездоганною естетичної складової.

Copyright © . All Rights Reserved